ASRIN Bilişim Hiz.Ltd.Şti.

Web Uygulamaları

 • iconNedir ?

  Günümüz teknolojisinin geldiği noktada İnternetin bu denli gelişim hızı hepimizin başını döndürüyor. Evimizden, iş yerimizden hatta cep telefonlarımızdan dünyanın diğer ucundaki bilgiye bir tıkla ulaşabiliyoruz. Bizden sonraki nesillerin sahip olabileceği teknolojiyi artık daha kolay hayal edebiliyoruz ama en önemlisi bu gelişimi yaşamak bu günlere tanıklık etmek büyük bir şans. Web tabanlı olarak geliştirilen yazılımlara, tek bir bilgisayara bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her yerden erişebiliyoruz. İnternet kullanımının artması ile birlikte, web tabanlı yazılım ihtiyaçları da artmaktadır.
  • icon
  • web

  iconWEB e taşının

  Artık her işletme kendini web sitesi ile müşterilerine, kar amacı olmayan kuruluşlar üyelerine, bireysel olarak sesini duyurmak isteyenler de Bloglarından takipçilerine web uygulamalar ile ulaşıyorlar. Web sitesi kullanıcılarınız sizin hangi teknolojiyi kullandığınızla zerre kadar ilgilenmiyor. Bir Web sitesine girdiğinizde görmek istediğiniz şeyler artık çok net. Siteye girişte bir ferahlık hissetmek istiyorsunuz. Orada burada yanıp sönen ışıkların, reklam panolarının sizi rahatsız etmesini istemiyorsunuz.
Aradığınız şeyi elinizi koymuş gibi bulmak sayfalar arasında dolaşırken kaybolmak istemiyorsunuz. Açılan sayfaların otobüs bekler gibi sizi sinirlendirmesini istemiyorsunuz. Sade bir şıklık olsun, çok da basit görünmesin istiyorsunuz. Bilgilerinizi paylaştığınız bir siteyse kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Her hangi bir sorunla karşılaştığınızda birilerine kolayca ulaşıp derdinizi anlatmak istiyorsunuz. Bazen bir vitrin dolaşır gibi satıcının sizi rahatsız etmeden sadece sitede gezinti yapmak bazen de o dünyaya katılmak, paylaşımda bulunmak istiyorsunuz. Arama motorlarında en üst sırada görünsün istiyorsunuz. Tatmin edici içerik ve yüzünüzü gülümsetecek gözünüze hitap edecek görselliğin bir arada sunulmasını istiyorsunuz.